EDVI.lt - Apie mus

Apie mus

Internetinė svetainė – tai ne tik įmonės vizitinė kortelė, bet ir informacinis šaltinis, kuris gali sudominti, informuoti ir padėti potencialiam klientui apsispręsti ar jis nori naudotis jūsų teikiamomis paslaugomis, įsigyti siūlomą produktą.

„Edvi.lt“ yra profesionalių internetinių svetainių ir internetinių parduotuvių kūrimo įmonė. Mes, taikydami inovatyvius sprendimus, kuriame grafinį svetainių dizainą bei atnaujiname ir prižiūrime jau veikiančius puslapius. Įmonės internetinė svetainė yra nepaprastai svarbu. Tai vieta, į kurią ateina potencialūs klientai, tyrinėdami jūsų verslą ir jūsų siūlomus produktus bei paslaugas. Todėl ilgalaikei jūsų verslo sėkmei būtina, kad jūsų svetainė gerai ir kokybiškai reprezentuotų jūsų veiklą, kokybę ir patikimumą. Net 95 procentus pirmojo vartotojo įspūdžio sudaro interneto svetainės dizainas!

 

Mūsų didžiausias tikslas – laimingas klientas. Mes stengiamės kurti kokykiškas svetaines pagal kliento norus, o ne pagal standartines temas. Mums svarbiausia – ilgi, geri santykiai su klientais. Visuomet stengiamės pasiūlyti patį vertingiausią pasirinkimą kainos ir kokybės atžvilgiu, o internetinių svetainių naujokams padėti ir pakonsultuoti įvairiais internetinių svetainių klausimais.

Pagrindiniai geros svetainės požymiai

Unikalus dizainas

Pritaikymas visiems įrenginiams

Optimizuota paieškos sistemoms

Greičio optimizavimas

Naujausi įgyvendinti internetiniai projektai

Reikia internetinės svetainės?

Gaukite kainos pasiūlymą dabar!